Eliminacje czas zacząć!


G3 - wydawca i dystrybutor gry Wizard w Polsce   Amigo Spiele - logo

Wydawnictwa: G3 oraz Amigo Spiele zapraszają do wzięcia udziału w Mistrzostwach Świata w grę Wizard 2019.

Od 15 kwietnia do końca września 2019 roku eliminacje będą odbywały się w całej Polsce. Zwycięzcy tych eliminacji będą zaproszeni na wielki finał Mistrzostw Polski, który odbędzie się sobotę 19 października 2019 r. o godzinie 12:00 w Centrum Kultury Browar B we Włocławku (ul. Łęgska 28, 87-800 Włocławek). Na zwycięzcę czeka nowoczesny iPad oraz wyjazd na Mistrzostwa Świata!


Partnerzy imprezy:


Centrum Kultury Browar B we Włocławku - Partner mistrzostw w Wizarda

O grze




Wizard - gra karciana

Wizard to pełna magii gra starożytnych o prostych zasadach.
Adepci sztuk magicznych od lat próbują opanować sztukę przewidywania przyszłości. W słynnej szkole magii w Stonehenge używano do tego celu właśnie gry Wizard. Z upływem lat gra zyskała popularność wśród rzemieślników, rolników i żołnierzy, którzy traktowali ją jak zwykłą grę karcianą. Dopiero kiedy Hensch Stone odkrył pod obeliskami Stonehenge prastare manuskrypty prawda ujrzała światło dzienne.
Dziś każdy może wcielić się w adepta magii i spróbować przewidywać przyszłość grając w tę niezwykle wciągającą grę. Jednak czy każdy odkryje w sobie dar przewidywania przyszłości?

Instrukcja - Wizard

Eliminacje i Finał


Miejsca eliminacji


Poniżej prezentujemy listę miejsc, w których odbędą się eliminacje.

24.09.2019 o godz. 19:00

04-158 Warszawa, Zamieniecka 80

3 uczestników

26.09.2019 o godz. 16:30

45-040 Opole, Pl. Mikołaja Kopernika 10

brak zgłoszonych uczestników

27.09.2019 o godz. 10:00

87-850 Śmiłowice, Śmiłowice 98

brak zgłoszonych uczestników

28.09.2019 o godz. 13:00

87-800 Włocławek, Sala Kameralna, CK Browar B., ul. Bechiego 4

brak zgłoszonych uczestników

05.10.2019 o godz. 12:00

98-300 Wieluń, Nadodrzańska 4

2 uczestników


W tych miejscach eliminacje już się odbyły.

23.06.2019 o godz. 19:00

Cybermachina Gdańsk

80-819 Gdańsk, Okopowa 7

2019-07-07 19:00

Planszówki w Localu na Mokotowie

02-516 Warszawa, Local na Mokotowie, ul. Rejtana 14

10.07.2019 o godz. 14:00

Czarodzieje na Granicy!

05-806 Granica, Czeremchy 1

12.07.2019 o godz. 20:30

GROTEKA WIZARDS!!

03-759 Warszawa, ulica Otwocka 14

14.07.2019 o godz. 11:00

Czarodzieje w Parku Kultury

02-793 Warszawa, Maślaków 1

17.07.2019 o godz. 12:00

Klub SKAMA

14-240 Susz, Wybickiego 10

17.07.2019 o godz. 17:30

Zagrajmy w ogrodzie

11-500 Giżycko, al. 1-go Maja 22

24.07.2019 o godz. 17:00

Stowarzyszenie zGRAni

63-940 Bojanowo, Rynek 10

27.07.2019 o godz. 18:00

Cybermachina Gdynia

81-372 Gdynia, Skwer Kościuszki 15

29.07.2019 o godz. 18:00

Planszówki w Loko

00-375 Warszawa, Smolna 36

02.08.2019 o godz. 20:00

Ostródzkie Stowarzyszenie Miłośników Gier "GryWAM"

14-100 OSTRÓDA, ul. Jana III Sobieskiego 9

04.08.2019 o godz. 13:30

Trzy Trolle

58-500 Jelenia Góra, Warszawska 28 (sklep 3trolle)

04.08.2019 o godz. 16:00

Draft - Board Game Pub

61-689 Poznań, Kozia 21

10.08.2019

POMYSŁOWA KREDKA /POLCON

15-111 Białystok, Campus Uniwersytetu w Białymstoku

10.08.2019 o godz. 14:00

Stowarzyszenie Zalew Gier - Sklep Gamedot Rybnik

44-200 Rybnik, 3 Maja 11

11.08.2019

Książnica Kopernikańska w Toruniu

87-100 Toruń, Słowackiego 8

11.08.2019 o godz. 16:00

MGA EXPO 2019

40-121 Katowice, Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1

16.08.2019

Konwent Miłośników Heroes of Might and Magic

46-220 Polanowice, Polanowice 92A

23.08.2019 o godz. 17:00

zGRAni w Remizie

63-940 Bojanowo, Szkolna 2

27.08.2019 o godz. 17:00

Klub Graczyn

67-101 Nowa Sól, ul. Gimnazjalna 9

31.08.2019

Klubokawiarnia ITePe

04-028 Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych, 67

31.08.2019 o godz. 17:00

Pub Goblin

90-266 Łódż, Wschodnia 74

07.09.2019 o godz. 15:30

TPF WIZARD

00-001 Warszawa, Jazdów 10/8

08.09.2019 o godz. 12:00

Hufiec ZHP Pabianice

95-200 Pabianice, ul. Konopnickiej 39

09.09.2019 o godz. 17:00

Graj w gry! w Otwartej Kolonii

01-186 Warszawa, Górczewska 15

13.09.2019 o godz. 17:00

Copernicon 2019

87-100 Toruń, F. Chopina 12/18

14.09.2019 o godz. 16:15

Czarodzieje w Muzeum Legend Warszawskich

00-238 Warszawa, Muzeum Legend Warszawskich, ul. Długa 16

18.09.2019 o godz. 16:00

Szkoła Podstawowa nr 2 im. Powstańców Wielkopolskich w Puszczykowie

62-040 Puszczykowo, Kasprowicza 1

19.09.2019 o godz. 17:00

POMYSŁOWA KREDKA

15-863 Białystok, Radzymińska 5 lok 7u

20.09.2019 o godz. 18:00

Pracownia „Kuniec Dymbiec”

61-448 Poznań, ul. Łozowa 77

21.09.2019 o godz. 15:30

Centrum Kultury Muza

59-300 Lubin, Armii Krajowej 1

Informacje


Kontakt


Pogubiliście się w meandrach przewidywania przyszłości?
Skontaktujcie się z nami!

G3 Sp. z o.o. Sp.k.
62-510 Konin
ul. Spółdzielców 18A
e-mail: mistrzostwa@g3poland.com



Organizacja turnieju

Dariusz Łukowski
dariusz.lukowski@g3poland.com
Piotr Stefański
piotr.stefanski@g3poland.com
Anna Mrzewa - Michalak
anna.mrzewa-michalak@g3poland.com

Sprawy techniczne i formalne

Anna Mrzewa - Michalak
anna.mrzewa-michalak@g3poland.com